+90 212 909 5956
dubai@dubaidedoktorluk.com

Dubai’de doktor iş ilanları

dubaidedoktorluk.com

Dubai’de doktor iş ilanları

Dubai’de doktor iş ilanları yayınlayan internet sitelerini ziyaret etmeden önce Dubai’de doktor olarak çalışmak için öncelikle geçerli bir lisansınızın olması gerekiyor. Dubai’de çalışan doktorlar, Türkiye’ye kıyasla yüksek maaşlarla daha az iş yapıyorlar. Dubai’de doktorlara ödenen maaş miktarları için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz. Bu lisans için zorlu bir süreç gerekiyor ve bu süreci sizin için kolaylaştırıyoruz. Buraya tıklayarak bu zorlu süreci bizimle birlikte kolayca çözebilir ve Dubai’de iş sahibi olabilirsiniz. Sitemizin anasayfasında bulunan referanslarımızı görebilirsiniz.

Dubai için lisans sahibi olmanız demek, Dubai’deki herhangi bir sağlık kurumunda doktor olarak çalışabileceğiniz anlamına geliyor. Dubai’deki sağlık tesislerinde ve kliniklerde sürekli yeni pozisyonlar açılıyor. Bu pozisyonlar, çoğu zaman daha açıldığı gün doluyor. Bu nedenle, profesyonel bir lisanslama hizmetinin yanı sıra iş bulma servisi de sunan ajansımıza başvurarak iş bulma sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Buraya tıklayarak iş bulma servisimizin ücretini ve detaylarını öğrenebilirsiniz.

Dubai’de iş bulabilmek için insan kaynakları hizmetleri sunan internet sitelerine üye olmayı düşüneceğinizi biliyoruz. Daha lisans almadan üyelik oluşturan doktorlara bile hemen iş teklifleri gelmeye başlayacaktır. Hem de hastane logosu ve bir insan kaynakları görevlisinin imzası ile birlikte! Tamamen sahte olan bu teklifler sizden ya para talep edecek ya da anlaşmalı oldukları acentelere yönlendirerek sizleri dolandırmaya teşebbüs edeceklerdir. Ne yazık ki dünya genelinde bir çok doktor, bu tuzağa düşerek kandırılmaktadır.

Dubai’de doktor olabilmeniz için öncelikle lisans almanız gerektiğini unutmayın. Lisans almadan önce yapılan tüm iş teklifleri sahtedir ve sizi kandırmaya yöneliktir. Ayrıca, lisans aldıktan sonra bile yapılan iş tekliflerinde çok dikkatli olmanız gerekiyor. İş teklifinde bulunan hastane veya kliniğin ve teklifte imzası bulunan yetkilinin gerçekten var olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Bunu, hastane veya kliniği arayıp insan kaynakları yetkilisine bağlanarak teyit edebilirsiniz.