+90 212 909 5956
dubai@dkdconsultancy.com

Dubai’de doktor iş ilanları datamıza dahil olun

dubaidedoktorluk.com

Dubai’de doktor iş ilanları datamıza dahil olun

Dubai’de doktor iş ilanları yayınlayan internet sitelerini ziyaret etmeden önce Dubai’de doktor olmak için öncelikle geçerli bir lisansınızın olması gerekiyor. Dubai’deki Türk doktorlar, Türkiye’ye kıyasla yüksek maaşlarla daha az iş yapıyorlar. Dubai’de doktorlara ödenen maaş miktarları için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz. Bu lisans için zorlu bir süreç gerekiyor ve bu süreci sizin için kolaylaştırıyoruz. Bu zorlu süreci bizimle birlikte kolayca çözebilir ve Dubai’de iş sahibi olabilirsiniz. Sitemizin anasayfasında bulunan referanslarımızı görebilirsiniz.

Dubai için lisans sahibi olmanız demek, Dubai’deki herhangi bir sağlık kurumunda doktor olarak çalışabileceğiniz anlamına geliyor. Dubai’deki sağlık tesislerinde ve kliniklerde sürekli yeni pozisyonlar açılıyor. Bu pozisyonlar, çoğu zaman daha açıldığı gün doluyor. Bu nedenle, profesyonel bir lisanslama hizmetinin yanı sıra iş bulma servisi de sunan ajansımıza başvurarak iş bulma sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Buraya tıklayarak iş bulma servisimizin ücretini ve detaylarını öğrenebilirsiniz.

DUBAİ’DE İŞ BULMAK İSTERKEN DOLANDIRILMAYIN!

Dubai’de iş bulmak için insan kaynakları hizmetleri sunan internet sitelerine üye olmayı düşüneceğinizi biliyoruz. Daha lisans almadan üyelik oluşturan doktorlara bile hemen iş teklifleri gelmeye başlayacaktır. Hem de hastane logosu ve bir insan kaynakları görevlisinin imzası ile birlikte! Tamamen sahte olan bu teklifler sizden ya para talep edecek ya da anlaşmalı oldukları acentelere yönlendirerek sizleri dolandırmaya teşebbüs edeceklerdir. Ne yazık ki dünya genelinde bir çok doktor, bu tuzağa düşerek kandırılmaktadır.

DUBAİ’DE DOKTOR OLMAK İÇİN ÖNCE LİSANS ALMANIZ GEREKİYOR

Dubai’de doktor olmak için öncelikle lisans almanız gerektiğini unutmayın. Lisans almadan önce yapılan tüm iş teklifleri sahtedir ve sizi kandırmaya yöneliktir. Ayrıca, lisans aldıktan sonra bile yapılan iş tekliflerinde çok dikkatli olmanız gerekiyor. İş teklifinde bulunan hastane veya kliniğin ve teklifte imzası bulunan yetkilinin gerçekten var olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Bunu, hastane veya kliniği arayıp insan kaynakları yetkilisine bağlanarak teyit edebilirsiniz.

DUBAİ’DE DOKTORLUK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

SORUNUZ MU VAR? BİZE YAZIN!

Dubai yönetiminin resmi internet sitesinden iş ilanlarına da ulaşabilirsiniz ancak açık poziyonlar genelde bu siteye yüklenmeden insan kaynakları şirketleri tarafından hızlıca doldurulmaktadır.
 
 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dubai’de Doktorluk (@dubaidedoktorluk)’in paylaştığı bir gönderi

Tags: , , , , , , ,