+90 212 909 5956
dubai@dkdconsultancy.com

Dubai’de Eczacılık

dubaidedoktorluk.com

Dubai’de Eczacılık

Dubai’de eczacı olarak çalışmak için Dubai Sağlık Otoritesi tarafından verilen bir lisansa sahip olmanız gerekiyor. Bu lisans, Dubai’deki herhangi bir sağlık kurumunda resmi olarak çalışabilmeniz için gerekli olan tek prosedürdür.

Eczacıların bu lisansa sahip olabilmesi için ilgili fakülteden mezun olduktan sonra iki sene mesleki alanda tecrübe sahibi olmaları gerekiyor. Bu tecrübeye sahip olmayan eczacıların lisans alabilmesi ne yazık ki mümkün değil.

Dubai’de eczacıların aylık maaş geliri ortalama 15-25 bin AED aralığında. Bazı kurumlar ev ve eğitim yardımı yapabilirken bazı kurumlar, bu yardım taleplerine negatif yaklaşıyor.

Dubai’de bir lisans sahibi olabilmeniz için yerine getirilmesi gereken işlemler bulunuyor. Bu işlemlerin eksiksiz ve doğru yapılmaması, lisans başvurusunun reddi ile sonuçlanıyor. Danışmanlık ajansımız ile çalışarak bu zorlu süreci kolaylıkla aşabilir ve Dubai’de eczacılık için iş başvurularına başlayabilirsiniz. Lisans sonrasında, eğer isterseniz, iş arama paketimizi inceleyerek yeni işinizi bizim bulmamızı sağlayabilirsiniz.

Lisans sürecini bizimle ilerletmeye karar verdiğiniz takdirde ödemeniz gereken tutarlar, hemşire ve fizyoterapistlerle aynıdır.