+90 212 909 5956
dubai@dubaidedoktorluk.com

Fizyoterapistler

dubaidedoktorluk.com

Dubai’de Fizyoterapist Olmak

Dubai’de çalışmak isteyen gerek genç, gerek tecrübeli fizyoterapistler, rüya gibi bir emirlik olan Dubai’nin şartlarını araştırıyor. Eğer Türkiye’deki bir üniversiteden fizyoterapist olarak mezun olduysanız ve 2 senelik bir mesleki tecrübeniz varsa siz de Dubai’de çalışabilirsiniz demektir.

Fizyoterapistlerin de doktor ve diş hekimlerin prosedürlerinde olduğu gibi diplomalarını Dubai Sağlık Otoritesi‘ne onaylatması gerekiyor. Bu onay süreci, oldukça karışık ve sürecin bireysel yürütülmesi durumunda da reddedilmesi çok büyük bir ihtimal. İlk başvurusu eksik veya doğru olmayan bir evrak nedeniyle reddedilen bir fizyoterapistin işi, sonraki süreçte oldukça zor. Bir çok fizyoterapist, bireysel yürüttüğü bu süreci hüsranla kapatıyor.

Dubai’de fizyoterapist olarak çalışmak için orta düzey bir İngilizce bilgisi yeterli kabul ediliyor. İngilizce dil bilgisi testi için herhangi bir sınava girmeniz veya bir belge ibraz etmeniz gerekmiyor.

Dubai’de fizyoterapist olmak için girilmesi gereken bir sınav var. Bu sınav, neredeyse tüm adaylar tarafından kolaylıkla geçiliyor. Bu sınava hazırlanmak için gerekli materyallere tarafımızca yönlendiriliyorsunuz.

Dubai’de fizyoterapist olarak çalışmak isteyen sağlık personellerine profesyonel bir sağlık hizmeti sunan danışmanlık ajansımız, bu süreci kayıpsız neticelendirmeniz için yakın ve titiz bir çalışma yürütüyor.

Türkiye’de ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde yapılması gereken işlemleri sizin adınıza yapabilir ve takip edebiliriz. Şimdi bize ulaşabilir ve bu süreci birlikte yürütebilmek için ilk adımı atabilirsiniz.

BİZ KİMİZ?