+90 212 909 5956
dubai@dkdconsultancy.com

Biz Kimiz?

dubaidedoktorluk.com

Hakkımızda

2018 yılında Muaz Kalaycı tarafından kurulan, lisanslama ve insan kaynakları alanlarında uzman beş kişilik bir kadronun oluşturduğu, Dubai’de çalışmak isteyen doktor, diş hekimi, fizyoterapist, hemşire, eczacı, psikolog gibi sağlık profesyonellerine hizmet veren DKD Danışmanlık, ilk lisanslamadan insan kaynaklarına, lisans transferinden Dubai’de yeni yaşam danışmanlığına kadar geniş bir yelpazede sağlık çalışanlarının isteklerine cevap veriyor. Şirketimiz, Dubai için kurulan ilk kurumsal danışmanlık şirketi olma özelliğini taşıyor.

Dubai’deki sağlık otoritesi tarafından sürekli güncellenen bilgi ve belgeleri takip eden ve en güncel evrakları, en güncel tekniklerle çözümleyen şirketimiz, Türkiye ile birlikte diploma denkliği olan tüm ülkelere danışmanlık hizmeti sağlıyor.

Müşterilerimizden sadece evrakların tarayıcıdan geçirilmiş renkli kopyalarını istiyor ve evrakların sisteme işlenmesi ve onay işlemleri dahil tüm çalışmaları, müşterilerimizin yerine biz yapıyoruz.

Buraya tıklayarak bizimle iletişim kurabilir ve paylaşılması mümkün olan bilgileri Whatsapp üzerinden kolayca alabilirsiniz. Sağ üstteki menü çubuğuna tıklayarak mesleğinizle ilgili bölümü seçebilir ve bir çok detaya ulaşabilirsiniz. Eğer daha fazla sorunuz varsa müsait zamanınızda sizi arayabilmemiz için bir randevu planlamamızı isteyebilirsiniz.