+90 212 909 5956
dubai@dkdconsultancy.com

ANKA’dayız!

dubaidedoktorluk.com

Türkiye’nin en köklü haber ajanslarından birisi olan Anka Haber Ajansı, Türkiye’den Dubai’ye ve Katar’a hekim olarak gitmek için denklik almayı planlayan doktorlara özel bir haber hazırladı. Anka Haber Ajansı, hazırladığı bu haberde dubaidedoktorluk.com ve katardadoktorluk.com’dan Taha Yılmaz’ın verdiği cevapları referans gösterdi.

Son zamanlarda Dubai’de ve Katar’da hekim olarak denklik almak isteyen doktorların sayılarındaki artışlara işaret eden Anka Haber Ajansı’nın haberinde, aynı zamanda Umman, Suudi Arabistan, Bahreyn gibi ülkelerin de yıldızı parlayan ülkeler olduğunun altı çizildi.

Dubai’de doktorluk yapmak isteyen hekim sayısının artışına geniş bir yer ayrılan haberde, doktorların girmesi gereken denklik sınavından da bahsedildi.

Anka Haber Ajansı’nın aboneleri için servis ettiği bu haber, yüzlerce doktorun ilgisini çekti. Dubai’de ve Katar’da doktor olarak çalışmak isteyen hekimler için hazırlanan bu haber, Anka Haber Ajansı’nın internet sitesinde “Yılmaz: “Katar ve Dubai’de doktorluk hekimlerin ilgisini çekiyor” başlığıyla yayınlanmaya devam ediyor.

ANKA HABER AJANSI’NIN HABERİ